یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی این است که مشتریان به صورت بیست و چهار ساعته می توانند به شما دسترسی داشته باشند. بدون محدودیت زمانی و مکانی محصولات را بررسی و سپس اقدام به خرید کنند. به کمک اینترنت فاصله ی شما با مشتری فقط یک کلیک است. از همه مهمتر سفارشات و پرداخت ها را به صورت مستقیم دریافت کنید. می توانید هزینه های شرکت تان را کاهش دهید و اموری مانند پرداخت قبوض، ثبت و ردیابی سفارشات و صورتحساب ها را پیگیری کنید. می توانید در هرجایی از دنیا که بخواهید زندگی و کسب و کارتان را مدیریت کنید.

عمده ترین مزیت خرید اینترنتی برای مشتریان شما، راحتی آن است. اگر به دنبال کالایی هستند، بدون اینکه از منزل یا محل کارشان خارج شوند می توانند در هر زمانی کالاها را باهم مقایسه کنند، با حوصله در سایت های مختلف جستجو و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. بدون آنکه به بانک بروند و مدتها در انتظار بمانند، به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت کنند و محصول را تحویل بگیرند. بسیاری از فروشگاه ها در صورت نارضایتی مشتری از خرید، محصول مورد نظر را تعویض می کنند.

باید بدانید یک فروشگاه اینترنتی از نظر سرمایه گذاری تفاوتی با فروشگاه سنتی ندارد و همانگونه که برای راه اندازی یک مغازه هزینه می کنید اگر برای طراحی و شکل گیری سایت خود به اندازه ی کافی هزینه نکنید برگشت سرمایه ای در کار نخواهد بود. کسب و کار اینترنتی نیاز به تبلیغ دارد. خودتان را جای مشتری بگذارید. آیا حاضر می شوید به هر سایتی برای خرید پول بپردازید؟! فروشگاه اینترنتی شما نیاز به امنیت دارد. همانگونه که برای حفاظت از مغازه ی خود هزینه می کنید برای امنیت فروشگاه آنلاین خود نیاز به هزینه های بیشتری دارید. دزدان اینترنتی ماهرتر از دزدان فیزیکی هستند.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید سایتی مناسب داشته باشید یا سایت فعلی خود را مناسب کنید در کارگاه زیر شرکت کنید.

زمان: پنجشنبه - 96/9/30 ساعت 11 الی 14

مکان: اتاق کنفرانس هئیت مدیره مرکز کامپیوتر ایران

نشانی: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از چهار راه طالقانی - مرکز کامپیوتر ایران

علاقه مندان به شرکت در کارگاه فروش موفق در وب لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://goo.gl/LHJXD5دوشنبه, دسامبر 18, 2017

« بازگشت